Profesjonalny elektryk wykonuje szereg usług elektrycznych, na czele z instalowaniem od podstaw, modernizacją oraz naprawą dotychczas istniejących obwodów. Na zamówienie wykonuje także podłączenia w złączach kablowych ZK. Montuje je w ziemnych liniach kablowych. Stosuje je w trzech wariantach – wnękowym, przyściennym oraz wolnostojącym. Klient sam może oczywiście wybrać propozycję, jaka interesuje go najbardziej.

Jeśli chodzi o podłączenie w złączach kablowych ZK, staramy się stosować zawsze w trakcie pracy kieszenie kablowe na spółkę z fundamentami. W zależności od tego, jaki rodzaj łączy najbardziej interesuje Klienta, proponujemy kilka typów wyposażenia. Można wybierać wśród:

podstaw bezpiecznikowych, rozłączników bezpiecznikowych i podstaw oraz rozłączników listwowych. Wszystkie złącza posiadają oczywiście ważne certyfikaty CE. Korzystamy tylko ze sprawdzonych urządzeń do kontroli parametrów sieci elektrycznej. Oferujmy korzystne i konkurencyjne ceny za poszczególne usługi. Praca przy złączach kablowych wykonywana jest zarówno w domach mieszkalnych, także tych niewielkich, jak i również w obiektach przemysłowych o rozbudowanej konstrukcji architektonicznej, wymagających nierzadko dodatkowego nakładu pracy, większej liczby kontroli, bardziej szczegółowego podejścia do zawodowych obowiązków.