Profesjonalne pomiary elektryczne

W mojej ofercie znajdziecie Państwo pełen zakres badań. Pomiary elektryczne wykonuję zarówno we Wrocławiu i bliskiej okolicy, wśród nich badania zarówno odbiorcze jak i okresowe wg poniższej specyfikacji:

  • pomiary ochrony przeciwporażeniowej : badanie pętli zwarcia – SWZ w instalacjach elektrycznych mieszkaniowych i przemysłowych
  • pomiary ochrony przeciwporażeniowej : badanie pętli zwarcia – SWZ maszyn i urządzeń elektrycznych do 1 kV
  • pomiary rezystancji izolacji : kable i przewody instalacyjne, kable energetyczne, silniki, transformatory, generatory i inne
  • pomiary zabezpieczeń różnicowo – prądowych
  • pomiary uziomów

Pomiary elektryczne wykonuję osobiście przy użyciu profesjonalnego i sprawdzonego sprzętu. Stawiam przede wszystkim na bezpieczeństwo, by zapewnić, że instalacja elektryczna w Państwa domu nie zagraża zdrowiu ani życiu domowników.

Głównym polem działania w zakresie wykonywania pomiarów elektrycznych jest Wrocław i okolice.

Regularne pomiary elektryczne są bardzo ważnym elementem spokojnego snu w mieszkaniu, domu i w mieście. Bez względu na to czy oddajesz mieszkanie, dom do użytku czy robisz generalny remont. W każdym pomieszczeniu są instalacje elektryczne, w których trzeba – nie można – robić pomiary elektryczne. Brzmi strasznie, ale tak nie jest. Straszne byłoby, gdyby nagle coś się stało, spalone zostałyby bezpieczniki lub cała instalacja. Na terenie Wrocławia i okolic oferujemy państwu pomiary elektryczne okresowe, które są ważnym elementem przeglądu instalacji. Polega to na sprawdzeniu stanu technicznego eksploatowanej instalacji oraz ochrony przeciwporażeniowej. Reguluje to prawo budowlane (art. 62 PB). Przeglądy okresowe (w tym pomiary ochronne) powinne być przeprowadzone co 3-5 lat. Wrocław jest bardzo duży, dla nas to nie problem, bez żadnego problemu dojedziemy w każde wyznaczone miejsce we Wrocławiu, ale i również w jego okolicae. Posiadamy uprawnienia, montujemy instalacje, oraz dokonujemy wiele innych usług, w tym pomiary elektryczne. Wrocław, to miasto, w którym możesz czuć się bezpiecznie.

Masz awarię elektryczną – zadzwoń

Pogotowie elektryczne Wrocław