Fachowe pogotowie elektryczne na Dolnym Śląsku

Brak prądu w mieszkaniu ? Skuteczne i błyskawiczne usuwanie najczęstszych awarii elektrycznych we Wrocławiu i okolicach. Likwidujemy usterki w mieszkaniowych i przemysłowych instalacjach elektrycznych.

W skład usług pogotowie elektryczne z Wrocławia wchodzi:

  • naprawa spalonych kabli i przewodów instalacji elektrycznej
  • awaria korków w mieszkaniu – wymiana bezpieczników
  • naprawa kabli zasilających
  • przewiercony przewód w ścianie – naprawa
  • usuwanie uszkodzeń w tablicach bezpiecznikowych
  • inne prace z zakresu usuwania awarii elektrycznych
  • naprawa instalacji elektrycznej

Zgłoszenie awarii prądu – tel. 513185508.

Doskonale wiemy, że awaria instalacji może być niebezpieczna dla zdrowia i życia, dlatego prowadzone nasze pogotowie elektryczne funkcjonuje przez całą dobę. Brak prądu w części mieszkania – postaramy się jak najszybciej przybyć na miejsce zdarzenia w dowolnym punkcie Wrocławia.

Wiemy jak znaleźć zwarcie w Twojej instalacji elektrycznej !

pogotowie elektryczne wrocław 24h W każdym mieście, miasteczku i większej wsi działa pogotowie elektryczne. Pracownicy działający na terenie Wrocławia i okolic w pogotowiu elektrycznym naprawiają i zabezpieczają jednorazowe, doraźne naprawy uszkodzonych instalacji elektrycznych, np. brak prądu w gniazdku . Jak to bywa z elektrycznością, również we Wrocławiu często bywa wiele awarii – i to w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego pogotowie elektryczne działa i reaguje niezależnie od pory – 24 godziny na dobę oraz cały rok – 365dni. Zawsze jako pierwsze są usuwane i naprawiane awarie, które stwarzają największe zagrożenie dla życia i zdrowia człowieka. Do takich zagrożeń należą między innymi – uszkodzone i spalone przewody, puszki elektryczne, nadpalone tablice bezpiecznikowo licznikowe – za to wszystko odpowiada pogotowie elektryczne. Wrocław jako jedno z większych miast jest dobrze przygotowane na awarie elektryczne, działa od razu, skutecznie i z zachowaniem największych zasad bezpieczeństwa.

Awaria instalacji elektrycznej – brak prądu bezpieczniki ok ? Jesteśmy grupą profesjonalnych elektryków, którzy przez lata działalności poznali specyfikę różnego typu instalacji. To dlatego nasze pogotowie elektryczne gwarantuje szybkie i bezproblemowe usunięcie nawet najpoważniejszych usterek.

Jaki jest numer na pogotowie elektryczne ? Zapraszam do kontaktu, tel. 513185508 – Pogotowie elektryczne Wrocław czeka na Państwa zgłoszenia.

Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń!

Niezobowiązująca, szybka wycena po konsultacji telefonicznej.