Fachowe podłączenie płyty indukcyjnej we Wrocławiu

W polskich kuchniach coraz częściej goszczą funkcjonalne i energooszczędne płyty indukcyjne. Ich podłączenie wymaga jednak posiadania konkretnych umiejętności. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, postanowiłem włączyć do mojej oferty usługę podłączanie płyty indukcyjnej 400 V

Moja działalność skupia się wokół Wrocławia i okolic. Jako doświadczony elektryk z uprawnieniami proponuję Państwu profesjonalną usługę – podłączenie:

  • płyty indukcyjnej
  • płyty ceramicznej
  • piekarnika elektrycznego
  • kuchenki elektrycznej

Usługa zawiera podłączenie urządzenia do sieci elektrycznej, sprawdzenie i pomiary ochrony przeciwporażeniowej oraz podbicie karty gwarancyjnej – protokół podłączenia płyty indukcyjnej.

Uwaga ! Tylko elektryk z uprawnieniami w zakresie kontrolno – pomiarowym może stwierdzić czy podłączenie płyty jest bezpieczne. Służą do tego specjalistyczne testery do wykonywania pomiarów elektrycznych oraz fachowa wiedza w ich interpretacji. Przed zleceniem wykonania usługi podłączenia indukcji warto zweryfikować, czy fachowiec posiada stosowną wiedzę i uprawnienia.

Skuteczność moich usług podyktowana jest wieloletnim doświadczeniem w pracy z z urządzeniami elektrycznymi oraz znajomością specyfiki ich instalacji.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty podłączenia płyty indukcyjnej we Wrocławiu i okolicach. Gwarantuję skuteczność, bezpieczeństwo i atrakcyjną ofertę cenową.

Montaż płyty indukcyjnej – kto powinien się tym zająć ?

Elektryczne urządzenia grzewcze, takie jak coraz bardziej popularne w naszych kuchniach płyty ceramiczne czy indukcyjne, a także kuchenki i elektryczne piekarniki, wymagają, zgodnie z obowiązującym prawem, instalacji przez uprawnionego elektryka. Jest to uzasadnione z co najmniej dwóch powodów.

podłączenie płyty indukcyjnej wrocław Pierwszym, nadrzędnym jest dobro najwyższe – ludzkie życie. I nie jest to wcale przesada. Pamiętajmy, że każde urządzenie elektryczne, które jest niesprawne, albo nieprawidłowo zasilone, może być przyczyną poważnych uszkodzeń ciała, a nawet śmierci jego użytkownika. Przykładem może być podłączenie płyty indukcyjnej bez uziemienia. Ponadto, różnego rodzaju nieprawidłowości związane z urządzeniami elektrycznymi są jedną z najczęstszych (obok podpaleń) przyczyn pożarów w budynkach mieszkalnych we Wrocławiu. Dlatego pamiętajmy, że prawidłowe, zgodne z przepisami podłączenie płyty indukcyjnej nie jest tylko naszą prywatną sprawą, a brak rozwagi może spowodować bardzo poważne konsekwencje również dla otoczenia.

Drugim powodem, nie tak istotnym i zasadniczym, ale jednak ważnym jest fakt, że gwarancja niepodbita przez uprawnionego elektryka staje się automatycznie nieważna i w przypadku jakiejkolwiek awarii sprzętu, producent zarzuci reklamującemu wadliwy towar Klientowi, nieprawidłowe podłączenie płyty indukcyjnej czy innego urządzenia. Narazi to oczywiście Klienta albo na kosztowną naprawę, albo, co bardziej prawdopodobne, na zakup nowej płyty, kuchenki lub piekarnika.

Protokół podłączenia płyty indukcyjnej – uprawnienia.

Dlatego, jeśli mieszkasz na terenie miasta Wrocław, albo w jego okolicy, zleć fachowe podłączenie płyty w naszej firmie. Wykonamy je szybko i profesjonalnie oraz podbijemy kartę gwarancyjną – wystawimy protokół z pieczątką uprawnionego elektryka.

Jeżeli nie jesteście Państwo pewni czy istniejąca w mieszkaniu instalacja elektryczna jest przystosowana do podłączenia jednego z wyżej wymienionych urządzeń – proszę o kontakt telefoniczny przed zakupem urządzenia.

Znajdź moje oferty na:

Masz awarię elektryczną – zadzwoń

Pogotowie elektryczne Wrocław