Podłączenie płyty indukcyjnej Wrocław

W polskich kuchniach coraz częściej goszczą funkcjonalne i energooszczędne płyty indukcyjne. Ich podłączenie wymaga jednak posiadania konkretnych umiejętności. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, postanowiłem włączyć do mojej oferty usługę podłączania płyty indukcyjnej.

Moja działalność skupia się wokół Wrocławia i okolic. Jako doświadczony elektryk proponuję Państwu profesjonalną usługę – podłączenie:

  • płyty indukcyjnej
  • płyty ceramicznej
  • piekarnika elektrycznego
  • kuchenki elektrycznej

Usługa zawiera podłączenie urządzenia do sieci elektrycznej, sprawdzenie ochrony przeciwporażeniowej oraz podbicie karty gwarancyjnej.

Skuteczność moich usług podyktowana jest wieloletnim doświadczeniem w pracy z z urządzeniami elektrycznymi oraz znajomością specyfiki ich instalacji.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty podłączenia płyty indukcyjnej we Wrocławiu i okolicach. Gwarantuję skuteczność, bezpieczeństwo i atrakcyjną ofertę cenową.

Jeżeli nie jesteście Państwo pewni czy istniejąca w mieszkaniu instalacja elektryczna jest przystosowana do podłączenia jednego z wyżej wymienionych urządzeń – proszę o kontakt telefoniczny przed zakupem urządzenia.

Znajdź moje oferty na:

gumtree-logo
olx

Masz awarię elektryczną – zadzwoń

Pogotowie elektryczne Wrocław